Buss til Bislett 5/10

Søndag 5. oktober reiser vi den korte veien til Oslo og Bislett for å møte Lyn. Om kampen går på Bislett gjenstår å se, men så langt ser det ut til at kampen spilles på stadion som huset åpningsseremonien til vinter-OL i 1952.

MFK har ikke spilt en kamp på Bislett siden 2009, og den gangen var det Skeid som brukte stadion som hjemmebane i Adeccoligaen. I fjor ble bortekampen mot Lyn spilt på KFUM Arena, en kamp MFK snudde fra 1-0 til 1-2 på tampen.

En stor takk rettes til Tourwegian AS, som er med som sponsor og gjør at vi kan presse prisen ned. Vi satser på full buss til hovedstaden!

Informasjon
Oppmøte på Melløs: 14.45
Avreise fra Melløs: 15.00
Avspark på Bislett: 17.00

Priser
Medlem: 150
Ikke-medlem: 200
Barn: 100

Meld dere på før det blir fult!

    Ved å bruke dette skjemaet godtar du lagring, og håndtering av dataene dine på denne nettsiden, og du har lest Kråkevingens turreglement.